Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

ÇÜ Sinerji Kulübü Geleceğe Uçurdu
Geleceğin Meslekleri Konuşuldu

 

 

Adana (ÇÜHM) -

01.02.2016

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Sinerji Kulübü Anadolu Jet ile “2030 Seminerleri” etkinliğini gerçekleştirdi.

Anadolu Jet ve Fütüristler Derneği ortaklığıyla oluşturulan ve Sinerji Kulübü organizasyonuyla yapılan etkinlikte Çukurova Üniversitesi öğrencilerine geleceğin meslekleri hakkında bilgi verildi.

Fütürist Ufuk Tarhan ve Anadolu Jet Pazarlama ve Satış Müdürü Zekeriya Coştu'nun konuşmacı olarak katıldığı seminerde Tarhan, 30 yıl önceki dünya ile bugünkü dünyanın aynı olmadığını, otuz yıl sonra da aynı olmayacağını söyledi. Teknolojinin giderek değiştiğini, bugün kullanılan bilgisayarların yarın küçük çipler halinde insanların beyinlerine yerleştirilebileceğini bildiren Ufuk Tarhan, çağın daha farklı bir hal alacağını söylerken geleceğin mesleklerinden söz etti.

Fuaye Alanında Renkli Görüntüler

Anadolu Jet Pazarlama ve Satış Müdürü Zekeriya Coştu 30 yaşında olmasına rağmen kurumun en yaşlı müdürü olduğunu Anadolu Jet'in genç çalışanlarını her yıl arttırdığını söyledi.

Akif Kansu Toplantı Salonu'nda konuşmacılar konuşmalarını sürdürürken fuaye alanında Çukurova Üniversitesi öğrencileri 3 boyutlu kalemlerle resim çizip zaman kapsülü ile geleceğe mesaj yolladılar.

Etkinlik kapanışında ÇÜ Sinerji Kulübü tarafından konuşmacılara teşekkür plaketi takdim edildi.

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi