Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Balcalı'da Futbol Şöleni
29 Ekim Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası Başladı

 

 

Adana (ÇÜHM) -

02.10.2014

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Balcalı Hastanesi 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası yapılan açılış töreni ve oynanan iki karşılaşma ile başladı

Turnuvaya Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Rektör Baş Danışmanı Prof. Dr. Metin Yavuz, Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Dinçer Yıldızdaş, Prof. Dr. Mustafa Balal ile Hastane Müdür Yardımcısı ve Organizasyon Komitesi Başkanı Ramazan Çakır ve turnuva için bir araya gelen takımlar katıldı.

Oldukça renkli bir ortamda gerçekleştirilen açılış töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, turnuvanın hayırlı ve uğurlu olmasını dilerken, bu tür etkinliklerin dayanışma, birlik ve beraberliği de beraberinde getirdiğini vurguladı.

Konuşmaların ardından başlama vuruşu gerçekleştirildi. Başlama vuruşunun ardından ise Gastronko ile Çıldırspor ilk karşılaşma için sahaya çıktı bu karşılaşmanın ardından Poliklinikler ve Kat Mutfakları karşı karşıya geldi. Turnuvaya, bir önceki bahar turnuvasından ilk sekize kalan Gastronko, Çıldırspor, Poliklinikler, Kat Mutfakları, Acil Röntgen, Öz Yemekhane, Oftalmaloji, Güvenlik takımları katılıyor. Turnuva 30 Ekim tarihinde sona erecek.

 

 

 

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi