Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

ÇÜ Sinerji Kulübü Tarafından Lütfiye Kısacık İlköğretim Okulu’na Kütüphane Kuruldu

 

 

Adana (ÇÜHM) -

05.05.2015

37. Kütüphane Kuruldu

Çukurova Üniversitesi Sinerji Kulübü tarafından hazırlanan, TC Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destekleme Programınca kabul görülen 40. Yıla 40 Kütüphane Projesi kapsamında 37. kütüphane Lütfiye Kısacık İlköğretim Okulu’na kuruldu.

Gittikleri her okulda olduğu gibi Lütfiye Kısacık İlköğretim Okulu’nda da yalnızca kütüphane kurmakla kalmayan ÇÜ Sinerji Kulübü 40. Yıla 40 Kütüphane Projesi Gönüllüleri, öğrencilerle resim çizme, boyama gibi atölye çalışmalarının yanı sıra kitap okuma gibi etkinliklerle de kütüphane kurulumunu zenginleştirdiler.

“Hedefe Adım Adım… Heyecanımız Artıyor.”

40. Yıla 40 Kütüphane Projesi’nde sona yaklaşıldığını, son kütüphane kurulumunu heyecanla beklediklerini belirten ÇÜ Sinerji Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelikcan, “Bugün 37. kütüphanemizin kurulumunu gerçekleştirmenin mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. Projemizle ilgili yalnızca Adana’dan değil Türkiye’nin dört bir yanından olumlu dönüşler alıyoruz. Gençliğin sosyal sorumluluk projelerinde aktif rol oynamasını herkes takdir ediyor. Bu durum da bizleri daha fazla heyecanlandırıyor. Emeği geçen tüm proje gönüllüsü arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.” dedi.

 

 

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi