Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Kasetsart Üniversiteli Akademisyenler Çukurova Üniversitesi’ndeydi

 

 

Adana (ÇÜHM) -

10.06.2015

Tayland'ın en önemli üniversitelerinden olan Kasetsart Üniversiteli akademisyenler Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar’ı makamında ziyaret etti.

Mevlana Değişim Programı kapsamında Tayland'ın en önemli üniversitelerinden olan ve Ziraat Üniversitesi olarak da geçen Kasetsart Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi'nden iki akademisyen Çukurova Üniversitesi’ndeydi.

Taylandlı Akademisyenler, Çukurova Üniversitesi’ni Ziyaret Etti

Prof. Dr. Na-Nakorn Uthairat ve Prof. Dr. Prapansak Srisapoome beraberinde Çukurova Üniversitesi Su ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tufan Eroldoğan ile birlikte Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’ı makamında ziyaret etti.

İkili İşbirlikteliği Masaya Yatırıldı

Ziyarete Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şeref Erdoğan’da katılırken, Kasetsart Üniversiteli akademisyenler öğrenci değişim programı ve olası ikili iş birliktelikleri ile ilgili bilgi verdi.

Rektör Prof. Dr. Kibar, Kasetsart Üniversiteli akademisyenlere Çukurova Üniversitesi’ni tanıtırken, ziyaretin bir sonraki aşamasında akademik iş birlikteliklerinin özellikle akademisyen değişimi, çift diploma ve benzeri akademik iş birliktelikleri ile yapılması konuşuldu.

Ziyaret anı fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 

 

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi