Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Çukurova Üniversitesi Dünyaya Açılmaya Devam Ediyor

 

 

Adana (ÇÜHM) -

17.10.2014

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ), dünyanın faklı üniversiteleriyle işbirliği anlaşmalarına hız kesmeden devam ediyor. Birçok Dünya Üniversitesi ile ikili işbirliği anlaşması imzalayan Çukurova Üniversitesi, Polonya Konin Devlet Üniversitesi Rektörü Ord. Prof. Dr. Miroslaw Pawlak’ı ağırladı.

Ord. Prof. Dr. Miroslaw Pawlak, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar’ı makamında ziyaret etti. Uygulamalı Dilbilim alanında uluslararası birçok yayını bulunan ve dünyanın ileri gelen bilim insanlarından olan Ord. Prof. Dr. Pawlak, Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’la akademik işbirliği yapmak üzere görüşmelerde bulundu.

Ord. Prof. Dr. Pawlak, Prof. Dr. Kibar’ı Polonya’ya Davet Etti

Çukurova Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cem Can’ın da bulunduğu ziyarette Ord. Prof. Dr. Pawlak, Prof. Dr. Kibar’ı Polonya’ya davet ederek, Polonya Konin Devlet Üniversitesini ziyaret etme teklifinde bulundu.

Ziyaret, Yüksek Lisans ve Doktora Öğrencilerine Verilen Seminerle Sona Erdi

Polonya Konin Devlet Üniversitesi Rektörü Ord. Prof. Dr. Miroslaw Pawlak ziyaretin ardından ÇÜ Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi Anabilim Dalı’ndaki yüksek lisans ve doktora öğrencilerine de bir seminer verdi.

 

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi