Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

ÇÜ Kozan MYO 220 Öğrencisini Mezun Etti

 

 

Adana (ÇÜHM) -

01.07.2014

Çukurova Üniversitesi Kozan Meslek Yüksekokulu 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı sonu mezuniyet ve diploma töreni, Kozan Belediyesi SODES Düşler Alemi Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Törene ÇÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu, Kozan MYO Müdürü Doç. Dr. Faruk Toklu, Kozan Kaymakamı Avni Oral, Garnizon Komutanı Yarbay Bülent Siper, Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Şenöz, ÇÜ İmamoğlu MYO Müdürü Prof. Dr. İlyas Dehri, Kozan İşletme Fakültesi Dekan Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Volkan Yurdadoğ, Yrd. Doç. Dr. Ahmet Erişmiş’in yanı sıra çok sayıda akademisyen, idari personel,  öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Kozan MYO Müdürü Doç. Dr. Faruk Toklu, 220 öğrenciyi mezun etmenin mutluluğu yaşadıklarını belirtti. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu ise, mezun olan öğrencileri kutlarken, başarılar diledi.

220 Öğrenci Diplomasını Aldı

Açılış konuşmalarının arından Kozan MYO’dan 2013-2014 eğitim-öğretim yılı sonunda 115 kız, 105 erkek olmak üzere toplam 220 öğrenci mezun oldu. Yüksekokuldan birinci, ikinci ve üçüncülükle mezun olan öğrenciler ile bölüm birincileri, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü ve Yüksekokul Müdürlüğü tarafından çeşitli hediye ve plaketlerle ödüllendirildi.
Kozan Meslek Yüksekokulu’nu birincilikle bitiren Bilgisayar Programcılığı Bölümü birincisi Tamer Karalürt’ün diplomasını ve ödüllerini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu, ikincilikle bitiren Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü öğrencisi Özlem Demir’e Yüksekokul Müdürü Faruk Toklu, Yüksekokul Üçüncüsü Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü öğrencisi Satı Teke’ye ödülünü ve diplomasını Kozan Kaymakamı Avni Oral verdi.

Resmi törenin ardından öğrenciler, aileleri, öğretim elemanları ve idari personel bir yılın stres ve yorgunluğunu atmak üzere sahnede buluşarak doyasıya eğlendi.

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi