Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Madalya Canavarı Hozanlı, Rektör Prof. Dr. Kibar’ı Ziyaret Etti

 

 

Adana (ÇÜHM) -

31.07.2014

Malezya’da gerçekleştirilen Dünya Muay Thai Şampiyonası’nda güçlü rakiplerini geride bırakarak altın madalya kazanan Hayri Doğan Hozanlı, Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar’ı makamında ziyaret etti.

Şampiyon Sporcu Hayri Doğan Hozanlı, Muay Thai Adana İl Temsilcisi Ramazan İncetaş ve Muay Thai Federasyonu Teknik İstişare Kurulu Koordinatörü Milli Takım Antrenörü Hakan Şahade’yi makamında kabul eden Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, “Çok çalışmanın karşılığı şampiyonluk.” dedi.

Şampiyon sporcunun başarılarıyla gurur duyduklarını belirten Prof. Dr. Kibar, “Bugüne kadar öğrencilerimize ve sporcularımıza nasıl destek olduysak, bundan sonrada desteklerimiz artarak sürecek.” şeklinde konuştu.

Malezya’nın Lankawi kentinde yapılan Dünya Muay Thai Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Hayri Doğan Hozanlı ise, madalyalarına bir yenisini daha eklemenin mutluluğu yaşadığını söyledi. 6 yıldır Muay Thai sporuyla uğraştını belirten sporcu, 2012’de Rusya, 2013’te İstanbul ve 2014’de de Malezya olmak üzere üçüncü kez ‘Dünya Şampiyonu’ olduğunu belirtti. Lise son sınıf öğrencisi olan şampiyon sporcu Hozanlı, Türkiye ve Adana’nın adını altın harflerle yazdıran şampiyonlukları elde etmesinde büyük emeği olan Muay Thai Adana İl Temsilcisi Ramazan İncetaş ve Muay Thai Federasyonu Teknik İstişare Kurulu Koordinatörü Milli Takım Antrenörü Hakan Şahade’ye teşekkür etti.

Ramazan İncetaş da, sporcularının çok çalışıp, daha fazla başarılara imza atmalarının tek hedefleri olduğunu dile getirerek, “Milli takıma yeni sporcular yetiştirmek için çalışmalarımız aralıksız devam edecek.”dedi.

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi