Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

ÇÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrencilerini Törenle Uğurladı

 

 

Adana (ÇÜHM) -

29.06.2015

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı (AOSB) ile Çukurova Üniversitesi’nin işbirliğiyle, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki sanayi tesislerinin nitelikli ara eleman ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak kurulan ÇÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda da mezuniyet heyecanı vardı. 

2014-2015 Eğitim öğretim yılını tamamlayarak mezun olmaya hak kazanan öğrenciler için AOSB Başkanlığı Seyhan Konferans Salonu’nda tören yapıldı.

Törene, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu, ÇÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Gök, Müdür Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Göktürk Memduh Özkan ve Öğr. Gör. Dr. Mahmut Dingil, Yüksekokul Sekreteri Hamza Farsak, Öğretim görevlileri Dr. Seher Kocatepe Sayman, Dr. Aslı Abdulvahitoğlu, Dr. Nazım Aksaker, Osman Öztutar, Mine Tülin Zateroğlu, Deniz Mutlu Ala, Çağlar Cengizler, AOSB Bölge Müdürü Mustafa Keskin, sanayiciler, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Törende konuşan ÇÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu, ÇÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Gök ve AOSB Bölge Müdürü Mustafa Keskin, üniversite-sanayi işbirliğinin güzel bir sonucu olarak kurulan Yüksekokulun AOSB’nin ihtiyacı olan nitelikli eleman bulma sıkıntısına yapacağı olumlu katkıyı vurguladı.

 
 
 

Öğrenciler Keplerini Fırlatarak Mezun Oldu

Okul birincisinin mezuniyet kütüğüne isimliğini çaktığı törende, beş farklı bölümün birincilerine tüm altın, başarı belgesi ve plaketleri ÇÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu, ÇÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Gök ve AOSB Bölge Müdürü Mustafa Keskin tarafından verildi.

Velilerin mezun olan çocuklarını gururla izlediği tören, yapılan konuşmalarının ve ödüllerin verilmesinin ardından öğrencilerin Gençlik Marşı eşliğinde keplerini hava atmaları ve anı fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi