Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Rektör Prof. Dr. Kibar, ÇÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nu
Ziyaret Etti

 

 

Adana (ÇÜHM) -

04.06.2014

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde (AOSB) kurulu bulunan ÇÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti.

2010-2011 eğitim öğretim yılında, Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde tahsis edilen bir binada eğitime başlayan ve “Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Makine Programı”, “Elektronik ve Otomasyon Bölümü Elektronik Teknolojisi Programı”, “Elektrik ve Enerji Bölümü Elektrik Programı”, “Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü Tekstil Programları” bulunan ÇÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, yöneticilerden bilgi aldı.

Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Galip Seçkin, Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Nigar Yarpuz Bozdoğan ve Doç. Dr. M. Eren Öztekin tarafından karşılanan Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Azmi Yalçın, okulun derslikleri, laboratuvarları ve yemekhanesini gezdi.  Prof. Dr. Kibar, daha sonra okulda bulunan tüm akademik personelle görüşerek toplantı düzenlendi.

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi