Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Aday Öğrenci Ofisi Kuruldu!

 

 

Adana (ÇÜHM) -

05.07.2013

Çukurova Üniversitesi’nde 2013-2014 eğitim-öğretim yılında meslek ve üniversite tercihi heyecanı yaşayan öğrenci adaylarına bilgi vermek amacıyla “Aday Öğrenci Ofisi” kuruldu.

Aday Öğrenci Ofisi aracılığıyla Çukurova Üniversitesi’ni gezme imkanı bulacak olan aday öğrenciler, üniversitemizde öğrenim gören öğrenciler ile duygularını paylaşarak üniversite ile ilgili merak ettikleri sorulara cevap bulabilecekler. Aday Öğrenciler bünyesinde bulunan 16 Fakülte, 5 Yüksekokul ve 13 Meslek Yüksekokulunda, 2036 Akademik Personel ile 43.657 öğrenciye eğitim veren Çukurova Üniversitesi hakkında kapsamlı bilgilere sahip olabilecekler.

Gönüllü öğrenciler tarafından bölümlere götürülen aday öğrenciler, öğretim elemanları ile görüşerek bölümler hakkında bilgi sahibi de olabilecekler. Adana Seyhan Baraj Gölü’nün yanı başında bulunan, Çukurova Üniversitesi Kampüsü’nün doğal güzelliklerini görme fırsatı bulacak olan öğrenci adayları, 18 Temmuz 2013 tarihine kadar hafta içi her gün 09:00-17:00 saatleri arasında Çukurova Üniversitesi Kültür Müdürlüğü’nde aktif olarak çalışacak olan ofise gelebilir, aday öğrenci web sayfası, facebook ve twitter üzerinden de randevu alabilirler.

Detaylı bilgi ve randevular için:

http://www.tercih.cu.edu.tr

http://www.twitter.com/CuTercih

http://www.facebook.com/2013LysCukurovaUniversitesiTercihSayfasi

adreslerine veya 0 (322) 338 60 84 numaralı telefona başvurulabilir.

 

 

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi