Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Vestel Genel Müdür Yardımcısı Leloğlu, Çukurova Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu

 

 

Adana (ÇÜHM) -

04.12.2017

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) öğrencileri iş ve meslek hayatında başarı elde etmiş dünyaca ünlü CEO ve tanınmış isimlerle buluşmaya devam ediyor. Öğrenci buluşmalarının bu kez ki konuğu Vestel Genel Müdür Yardımcısı Tarık Leloğlu’ydu. İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Azmi Yalçın'ın davetlisi olarak Adana’ya gelen Leloğlu, kendisinin de bir zamanlar öğrencisi olduğu Çukurova Üniversitelilere başarı hikâyesini anlattı.

Türkiye'nin teknoloji ve tasarımdaki yerli gururu Vestel markasının Çukurova Üniversitesi mezunu olan Genel Müdür Yardımcısı Tarık Leloğlu bilgi ve birikimlerini paylaşmak amacıyla öğrencilerle bir araya geldi.

Kariyer Yollarında Öğrencilerin Atmaları Gereken Adımları Anlattı. 

İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Azmi Yalçın'ın davetlisi olarak Çukurova Üniversitesi’ne gelen Leloğlu, fakülte binasında sunum yaptı. Bir zamanlar kendisinin de bu sıralarda oturduğunu ve şuanda dünya markası olan bir firmada üst düzey yönetici olarak çalıştığını belirten Tarık Leloğlu öğrencilere kariyer yollarında atmaları gereken adımları anlattı. Vestel markası hakkında bilgiler de aktaran Leloğlu, sunumunda başarı hikâyesini anlatarak bu sırlardan nice ceo ve yönetici çıkacağına inandığını söyledi.
Etkinlik anı fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi