Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

BESYO Öğrencileri “İçimizdeki Holigan” Oyununu Sergiledi.

 

 

Adana (ÇÜHM) -

16.01.2017

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Spor Yöneticiliği Bölümü, sporda şiddete dikkat çekmek amacıyla “İçimizdeki Holigan” adlı tiyatro oyununu sahneye koydu.

Günümüzde devasa bir endüstri haline gelen sporda yaşanan şiddet olaylarına dikkat çekmek ve öğrencilere bu konuda daha iyi eğitim vermek amacıyla ÇÜ BESYO Spor Yöneticiliği Bölümü Bölüm Başkanı Doç. Dr. Fatma Pervin Bilir öğrencileri ile önemli bir projeye imza attı.

BESYO Öğrencileri Sporda Şiddet Olaylarına Mizahi Bir Bakışla Tiyatro Oyunu Hazırladı.

Spor Yöneticiliği Bölümü Bölüm Başkanı Doç. Dr. Fatma Pervin Bilir’in Proje Koordinatörlüğünde öğrenciler Emrah Dağlı, Oğuzhan Sayır, Meryem Tezuçar, Cennet Cırık, Elmas Abar, Mehmet Aksan, Hamza Yaran, Kurşat Sakar, Reyhan Akyüz, Tuğçe Kurt, Volkan Sarıboğa, Şeyma Nur Yangöz’ün oyuncu olarak rol aldığı “İçimizdeki Holigan” isimli oyunu sahneledi.

Anıl Avgın’ın yazdığı oyunu BESYO Seminer Salonunda öğrenci ve akademisyenlere sergileyen öğrenciler büyük alkış aldı. Ders kapsamındaki tiyatro oyunu sonrası öğrencilere teşekkür belgesi takdim edildi.  

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi