Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

KİP Mağazaları ve Çukurova Üniversitesi’nden Anlamlı Proje…

 

 

Adana (ÇÜHM) -

22.05.2014

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Fen – Edebiyat Fakültesi Sosyal Yardım Komisyonu tarafından yürütülen ve ikincisi düzenlenecek olan İkinci El Butik Kermesi’ne Adana KİP Mağazaları’ndan destek geldi. KİP Mağazaları sahibi Kahraman Özer Canbulan, müşterilerinden topladığı eşyaları komisyona teslim etti.

AC Tekstil KİP Mağazaları ile Çukurova Üniversitesi Fen –Edebiyat Fakültesi arasında yapılan protokolle, eşyaları ÇÜ Fen – Edebiyat Fakültesi Sosyal Dayanışma Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Hatice Korkmaz Güvenmez’e teslim eden Kahraman Özer Canbulan, böylesine anlamlı bir etkinlikte yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“Adana Halkı İnanılmaz İlgi Gösterdi.”

Canbulan, “Çukurova Üniversitesi Fen – Edebiyat Fakültesi tarafından yürütülen İkinci El Butik Projesini duyduğumda çok heyecanlandım. Tam da benim hayal ettiğim bir projeydi. Biz de AC Tekstil KİP Mağazaları olarak bu projeye, müşterilerimizden hediye çeki karşılığında aldığımız giyim eşyalarıyla destek vermek istedik. Bir süre müşterilerimize duyurduk ve kullanmadıkları, ancak yıpranmamış kıyafetlerini bize hediye çeki karşılığında getirmelerini istedik. İnanılmaz bir talep oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Giyim Eşyaları İkinci El Butik Kermesi’nde Satılacak

Komisyon Başkanı Prof. Dr. Hatice Korkmaz Güvenmez ise sözlerine, AC Tekstil KİP Mağazaları Sahibi Kahraman Özer Canbulan’a teşekkür ederek başladı. İlkini geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdikleri ve büyük ilgi gören İkinci El Butik Kermesi’nin ikincisini düzenleyeceklerini belirten Prof. Dr. Güvenmez, KİP’ten gelen kıyafetleri de sembolik rakamlarla bu kermeste satıp, elde edecekleri geliri de, ihtiyaç sahibi olan öğrencileri için kullanacaklarını söyledi.

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi