Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

TRT’den ÇÜ İletişim Fakültesine Birincilik Ödülü…

 

 

Adana (ÇÜHM) -

28.09.2016

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) İletişim Fakültesi Öğrencisi Suat Palalı “TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması 2016”dan birincilik ödülü aldı.

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ve Türkiye’deki tüm İletişim Fakülteleri öğrencilerine açık olan “Geleceğin İletişimcileri Yarışması”nda ÇÜ İletişim Fakültesi öğrencisi Suat Palalı Sesli-Görüntülü Haber kategorisinde birincilik ödülü kazandı.

Haber Fotoğrafı Dalında Suat Palalı Birinci Oldu.

Radyo Yayıncılığı, Televizyon Yayıncılığı, Sesli-Görüntülü Haber ve Yeni Medya olmak üzere dört ana kategoride gerçekleşen yarışmaya 750’den fazla çalışmanın katıldığı belirtilirken yarışmanın ödül töreni TRT Okul ve TRT Avaz kanallarında canlı olarak yayınlanan programda ödüller sahiplerine ulaştı.

Ankara’da geniş bir protokol ve ses sanatçılarının katılımıyla TRT Arı Stüdyolarında canlı yayında gerçekleşen ödül törenine ÇÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hatice Çubukçu, ikinci sınıf öğrencisi olan Suat Palalı katıldı. Sesli-Görüntülü Haber kategorisinde Haber Fotoğrafı dalındaki birincilik ödülünü alan Palalı ileriki yıllarda arkadaşlarıyla birlikte fakültelerine daha çok ödül getireceklerini söyledi.

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi