Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

IEEE Çukurova 7. Kariyer Günleri ve Staj Fuarı 12-13 Mayıs’ta Yapılacak

 

 

Adana (ÇÜHM) -

07.05.2015

IEEE Çukurova Öğrenci Kulübü tarafından altı yıldır büyük bir başarıyla düzenlenen Kariyer Günleri ve Staj Fuarı etkinliğinin yedincisi bu yıl 12-13 Mayıs tarihlerinde Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi’nde düzenleniyor.

Toplamda 12 oturumda gerçekleşecek olan Kariyer Günleri ve Staj Fuarı’15, her bölüme uygun programlar içerdiğinden tüm Çukurova Üniversitesi öğrencileri ve diğer üniversite öğrencilerine hitap eden, halka açık ve ücretsiz bir etkinlik. 

Tanınmış İsimlerle Öğrenciler Bir Araya Gelecek

Sektördeki öncü özel ve kamu kuruluşlarını, sivil toplum kuruluşlarını ve tanınmış isimleri öğrencilerle bir araya getirecek olan bu organizasyon, öğrencilerin iş dünyasını daha yakından tanımasını sağlayacak, öğrencilerde kariyer bilinci oluşturacak, sanayi ile üniversiteyi bir araya getirecek ve tanınmış iş insanları ile söyleşi imkânıyla hem öğretirken hem de öğrencilerin eğlenmesini sağlayacak.

 

Öğrenciler Pek Çok Farklı Sektör Hakkında Bilgi Edinme Şansı Bulacak

Kariyer Günleri ve Staj Fuarı kapsamında, firma temsilcileri ve sektörlerinin önemli isimleri tarafından verilecek olan seminerlerde; mühendislik, işletme, iktisat, markalaşma, sosyal medya, girişimcilik, otomotiv, gıda, bankacılık, bilişim, pazarlama ve savunma sanayii gibi konular işlenecek ve katılımcılar, pek çok farklı sektör hakkında bilgi edinme şansı bulacak. Bu çalıştaylar ile konuşmacılar ve katılımcılar arasında bilgi ve fikir alışverişi gerçekleşmesi amaçlanmaktadır.

Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi'nde gerçekleşecek ve odak noktasında öğrencilerin yer aldığı etkinlikte, öğrenciler fuaye alanını aktif olarak kullanarak katılımcı firmalarla birebir görüşme ve kafalarındaki sorulara cevap bulma fırsatını yakalayacak. Ayrıca katılımcılar, seminer ve workshop aralarında fuaye alanına kurulan çeşitli platformlarla eğlenme ve dinlenme şansını da bulacak.

Etkinlik programına ve detaylı bilgiye www.cukurovakariyergunleri.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 
 

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi