Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Çukurova Üniversitesi Kültür Müdürlüğü Güzel Sanatlar Bölümü Tarafından Karma Sergi Düzenlendi.

 

 

Adana (ÇÜHM) -

09.05.2016

Çukurova Üniversitesi’ne (ÇÜ) bağlı Kültür Müdürlüğü Güzel Sanatlar Bölümü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen karma sergi bu yılda sanatseverlerle buluştu.

Mithat Özsan Amfisi’nde gerçekleştirilen sergiye Çukurova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şeref Erdoğan, Kültür Müdür Yardımcısı Cem Uludağ ile Deri El Sanatları Eğitmeni Serdar İnözü, Süsleme Sanatları Eğitmeni Serap Sevim, Resim Eğitmeni Semra Gürdal Barışık ile Şan ve piyano Eğitmeni Dilek Ergin Karaca katıldı.

4 Farklı Branşta Eseler Sergilendi.

Etkinlik, Kültür Müdürlüğü Güzel Sanatlar Bölümü Piyano ve Şan Bölümü Eğitmeni Dilek Ergin Karaca’nın yönetiminde çeşitli fakültelerden oluşan koro 11 şarkılık konserle başladı. Dört ayrı bölümden oluşan Karma Sergide fotoğraf, süsleme sanatları, resim ve deri el sanatları bölümlerinin hazırladıkları çalışmalar sergilendi.

Sergiyi gezenlere, resim, süsleme sanatları, deri el sanatları ve fotoğraflar hakkında bilgi verildi. Çukurova Üniversitesi’nde farklı bölümlerdeki öğrencilerin dersleri dışında sadece haftada bir kaç saat ayırarak bu çalışmaları ortaya koydukları kaydedildi.

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi