Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Ç.Ü Kongre Merkezinde İlk Toplantı Yapıldı!

 

 

iletisim1

Adana (ÇÜHM) -

Rektörlük bünyesinde her hafta  Senato Toplantı Salonunda gerçekleştirilen, Üniversite Senatosu Toplantısı 12 Şubat 2013 Salı günü Çukurova Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. Bu çerçevede Üniversitemiz Senatosu Üyelerinin katıldığı toplantı Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’nde düzenlenen ilk toplantı oldu.

 

150 dönümlük arazide kurulan Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi, 2000 kişilik kapasiteye sahiptir. Salonlarında aynı anda 8 dilde tercüme yapılabilen alt yapı bulunmaktadır ve uluslararası standartlar gereği en üst seviyede güvenlik sağlanabilmektedir. Kongre Merkezi planında VIP salonu, çalışma odaları ve restorant bulunmakla birlikte içerisine sahne malzemeleri taşıyan araçların girebileceği ölçülerde tasarlanmıştır.

Üniversitelerin düzenlediği kongreler dışında, büyük sanatsal ve kültürel etkinliklere de ev sahipliği yapabilecek olan Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi, tüm nitelikleriyle Çukurova Bölgesinin ve Ortadoğu Ülkelerinin yararlanabileceği uluslararası bir merkez olmayı hedeflemektedir.

 

iletisim1

iletisim1

iletisim1

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi