Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Kosova Başkonsolosu Rrahim Morina Çukurova Üniversitesi’ni Ziyaret Etti

 

 

 

Adana (ÇÜHM) -

17.06.2015

Çukurova Üniversitesi uluslararasılaşma çalışmalarına devam ediyor. Dünyadaki farklı üniversitelerle akademik ikili işbirliği gerçekleştiren Çukurova Üniversitesi, birçok üniversiteden de işbirliği teklifleri alıyor.
Kosova İstanbul Başkonsolosu Rrahim Morina da Kosova Prizren Üniversitesi başta olmak üzere Kosova'daki üniversitelerle Çukurova Üniversitesi arasında akademik işbirliği sağlamak, öğrenci değişimi yapmak amacıyla Rektör Vekili Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu’nu makamında ziyaret etti.

 


Akademik İşbirliği Yapılacak
Rektör Vekili Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu’na Rektör yardımcıları Prof. Dr. Seyhan Tükel ve Prof. Dr. Şeref Erdoğan da eşlik etti. Kosova İstanbul Başkonsolosu Rrahim Morina Rektörlük yönetimiyle ikili görüşme yaparak Kosova’daki üniversiteler ile akademik işbirliği yapılmasını teklif etti.sunum2

 

 

 


Kosova İstanbul Başkonsolosu Morina, Çukurova Üniversitesi'nde bulunmaktan ve ortak proje yapacak olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, önümüzdeki günlerde bu çerçevede bir ziyaret daha planladıklarını söyledi.
Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu ise Çukurova Üniversitesi ile ilgili bilgi vererek akademik işbirliği için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

sunum2

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi