Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Çukurova Üniversitesi Öğrencilerinden “Maske Tasarımlı” Yılbaşı Partisi

 

 

Adana (ÇÜHM) -

03.01.2014

Çukurova Üniversitesi (Ç.Ü.) Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Bölümü öğrencileri 2014 yılına “En Güzel Maske” yarışmasıyla merhaba dedi. Öğrencilerin kıyasıya mücadele ettiği yarışmada Elif Cansu Kaplan ile Zeynep Gürbüz birinci oldu.

Ç.Ü. Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Bölümü öğrencileri 2014’ü maskeli partiyle karşıladı. Yeni yıl partisi öncesinde öğrenciler kendi tasarladıkları yılbaşı maskeleriyle defile düzenleyip, en güzel maskeyi seçmek için düzenledikleri yarışmada birinci olabilmek için ter döktü.

Jüri Üyeleri Birinciyi Seçmekte Zorlandı

Dr. Özlem Uslu, Hande Akçaoğlu, Yeldan Gezicioğlu ve Selçuk Tanyol’dan oluşan jüri, Tekstil Bölümü 2. sınıf öğrencisi Elif Cansu Kaplan’ı birinci seçerken, öğrenci oylamasında da aynı bölümden Zeynep Gürbüz birinci seçildi. Yarışma sonunda belirlenen iki birinciye hediyelerini bölüm hocaları takdim etti.

Önce Yarışma, Sonra Parti

Kendi tasarladıkları maskelerle önce yarışan Tekstil Bölümü öğrencileri, ardından da yeni yıl partisinde stres attı. Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Atölyesinde düzenlenen partide öğrenciler birbirinden ilginç maskeleriyle renkli görüntüler oluşturdu.

Öğrenci temsilcileri Nehir Değirmenci ile Nihal Beyaz yaptıkları açıklamada,  ‘Maskeli Parti’ için güzel çalışmalar yapan ve etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen arkadaşlarına teşekkür ettiler.

 

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi