Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Çukurova Üniversitesi’nde Geleceğin Mühendisleri Bilgilendirildi

 

 

Adana (ÇÜHM) -

06.02.2017

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Yön Eylem Araştırma Kulübü “Geleceğin Mühendislerine Öneriler” adlı sempozyum düzenledi.

ÇÜ Mühendislik Mimarlık Fakültesi, Konferans Salonu’nda düzenlenen ve Mühendislik Fakültesi öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinliğin konuşmacısı ise Doç. Dr. Oya Hacire Yüreğir oldu.

Mercan,: “Amaç Tecrübe Edindirmek.”

Açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanı Endüstri Mühendisliği 3. sınıf öğrencisi Beyza Mercan, Yön Eylem Araştırma Kulübü hakkında bilgi vererek amaçlarının fakülte öğrencilerinin deneyimli ve tecrübeleri isimler tarafından bilgi edinmelerini ve bu bilgilerle öğrenim hayatları ve sonrasında tecrübe kazanarak iş hayatında daha başarılı bir birey olmalarını sağlamak olduğunu ifade etti.

Doç. Dr. Yüreğir “Geleceğin Mühendislerine Öneriler” konulu sunum gerçekleştirdi.

ÇÜ Mühendislik Mimarlık Fakültesi (MMF) Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, Elektrik Makineleri Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Oya Hacire Yüreğir, “Geleceğin Mühendislerine Öneriler” konulu sunum gerçekleştirdi. Doç. Dr. Yüreğir tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Doç. Dr. Yüreğir, Kişilik ve İş Ahlakı, Kendini Geliştirme, Kişilerarası Beceriler, Yabancı Dil Bilgisi, Bilgisayar Bilgisi, Temel Mühendislik Bilgisi, Mühendislik Bilgisi, Sorun Çözme Becerileri, Karar Verme Yeteneği, Teknolojiyi Yönetme Becerisi konularında geleceğin mühendis adaylarına bilgiler aktardı.

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi