Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Yetişkin Eğitimi Stratejik Ortaklık Projesi Tamamlandı

 

 

Adana (ÇÜHM) -

17.11.2017

Çukurova Üniversitesi’nin (ÇÜ) AB tarafından desteklenen “Herkes için e-Öğrenme” Yetişkin Eğitimi Stratejik Ortaklık Projesi tamamlandı. Proje dezavantajlı gurupların da sosyal hayata katılmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Çukurova Üniversitesi Koordinatörlüğünde yürütülen projenin kapanış toplantısına Türkiye’den Proje Koordinatörü Öğr. Gör. Çetin İlin, proje ortaklarından Fırat Üniversitesi, Mesleki Girişimciler ve Toplum Gönüllüleri Derneği, Portekiz’den University of Minho ve Apload Social Planning and Evaluation Centre, İtalya’dan University of Ferrara, Yunanistan’dan Dian E-Learning Centre, İngiltere’den Searchlighter Ltd. ve Çukurova Üniversitesi Adana Meslek Yüksekokulu temsilci, öğretim elemanları ve ortak kurumlar dışı ilgili kurumlardan bireyler katıldı.

Projeyle ilgili bilgi veren Öğr. Gör. Çetin İlin, 2 yıllık süre sonunda başarı ile tamamlanan projenin, e-öğreticilerin e-öğrenme çalışmalarında bir adım daha ileri gitmelerini sağlamak, mevcut e-öğrenme platformu üzerindeki çalışmalarına ışık tutmak ve dezavantajlı gurupların da sosyal hayata katılmalarını sağlamayı amaçladığını ifade etti.

 

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi