Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

13. Çukurova Yüksek Öğrenim Tanıtım Günleri Başladı

 

 

Adana (ÇÜHM) -

26.03.2015

Çukurova Üniversitesi’nin ev sahipliğini yaptığı "13. Çukurova Yüksek Öğrenim Tanıtım Günleri” Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar ve Senato üyelerinin katılımı açıldı.

Çukurova Üniversitesi Sakıp Sabancı Spor ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen 13. Çukurova Yüksek Öğrenim Tanıtım Günleri kapsamında Çukurova Bölgesinde lise ve dengi okullarda öğrenim gören öğrenciler kurulan stantları gezerek bilgi aldı.

 
 

Etkinlikte 22 Farklı Üniversitenin Standı Bulunuyor

Öğrencilerin ve lise ve dengi okulların öğretmenlerinin yanı sıra öğrenci velileri de etkinliğe yoğun ilgi gösterdi. 2 gün boyunca 10 binden fazla ziyaretçinin gelmesi beklenen 13. Çukurova Yüksek Öğrenim Tanıtım Günlerinde 22 farklı üniversitede stant açtı.

Çukurova Üniversitesi tüm birimleriyle ve kulüpleriyle etkinlikte yer alırken, Türkiye’nin değişik bölgelerinden farklı üniversitelerde etkinlikte kendilerini tanıttı.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar ve Senato üyeleri stantları tek tek gezerek bilgi aldı. Tanıtımını yapan bazı fakülte ve meslek yüksekokulları değişik ekipman ve donanımlarıyla dikkat çekti. Rektör Prof. Dr. Kibar bazı stantlarda deney amaçlı yapılan gösterilere katıldı.

 
 
 
 
 

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi