Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Tasarım ve Tasarım İlkeleri

 

 

Adana (ÇÜHM) -

13.12.2017

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Güzel sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü yönetimi öğrencilerle konusunda uzman kişileri buluşturmaya devam ediyor.

Seramik konusunda gelişen teknoloji ve tasarımları öğrencilere aktarmak amacıyla konferanslar düzenleyen bölüm yönetimi, “Tasarım ve Tasarım İlkeleri” konusuyla Bien Seramik Tasarım Müdürü Tolga Berkay’ı misafir etti.

Tolga Berkay Tasarım Öğrencilerine Yeni Trendleri Anlattı.

Bien Seramik Tasarım Müdürü Tolga Berkay ve Pazarlama Sorumlusu Ali Naci Ülkü öğrencilere endüstriyel tasarımlar ve yeni teknolojileri anlattı. “Tasarım ve Tasarım İlkeleri” başlıklı sunumunu öğrencilere aktaran Berkay sağlık gereçleri, yer ve duvar karolarının tasarım yönetimi hakkında da bilgiler verdi.

6 yıldır tasarım müdürü olarak Bien Seramikte görev yaptığını belirten Berkay, amaçlarının öğrencilere seramik tasarımı ve endüstriyel tasarım ilkelerini anlatarak tasarımların nereden çıktığını belirtmek olduğunu söyledi. Gelecekte öğrencilerinde iyi bir tasarımcı olacağını vurgulayan Berkay, endüstride çalışacak öğrencilere teknolojik bakımından bilgi vererek dijital teknoloji trendlerini anlattı.

Etkinlik Berkay’ın sunumunun ardından öğrencilerin sorularını yanıtlaması ve anı fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi