Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

“Yazılım ve Teknoloji Zirvesi’14” 4-5 Aralık’ta Yapılacak

 

 

Adana (ÇÜHM) -

24.11.2014

Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (IEEE) IEEE Çukurova Öğrenci Kulübü tarafından her sene başarıyla düzenlenen etkinliklere bu yıl bir yenisi daha ekleniyor.

IEEE Çukurova Öğrenci Kulübü alt takımlarından Computer Society tarafından düzenlenen “Yazılım ve Teknoloji Zirvesi”, 4-5 Aralık 2014 tarihlerinde Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenecek. 11 oturumdan oluşacak Yazılım ve Teknoloji Zirvesi’14, tüm Çukurova Üniversitesi ve diğer üniversite öğrencilerine hitap eden halka açık ücretsiz bir etkinlik.

Sektörün Önde Gelen İsimleriyle Öğrenciler Bir Araya Gelecek

Yazılım ve bilişim sektöründe öncü firma ve kamu kuruluşlarını, girişimcileri ve tanınmış isimleri öğrencilerle bir araya getirecek olan bu organizasyon, öğrencilerin giderek daha da büyüyen yazılım ve teknoloji sektörleri hakkında bilgi edinmelerini, yazılım ve teknoloji ile ilgili teknik çalışma ve araştırma çalıştırmaları için zemin oluşturmasını sağlayarak öğrencilerde kariyer bilincinin gelişmesine katkı sağlayacak.

 

Yazılım Dünyasında Önemli Yere Sahip Birçok Program Hakkında Detaylı Bilgi Verilecek

Yazılım ve Teknoloji Zirvesi’14 kapsamında firma temsilcileri ve sektörün önemli isimleri tarafından verilecek olan seminerlerde öğrenciler, yazılım dünyasında önemli yerlere sahip “Programlama Dilleri”, “Akıllı Televizyon”, “Bulut Teknolojisi”, “Mobil Uygulama”, “Oyun Programcılığı”, “Sosyal Medya”, “Sanal Pazarlama”, “3D Printing” ve “Girişimcilik” gibi pek çok sektör hakkında bilgi edinme şansı bulacak. Bu çalıştaylar ile konuşmacılar ve katılımcılar arasında bilgi ve fikir alışverişi gerçekleşmesi amaçlanıyor.

Öğrenciler İki Gün Boyunca Seminer ve workshoplara Katılacak

Odak noktasında öğrencilerin yer aldığı bu etkinlikte, öğrenciler fuaye alanını aktif olarak kullanarak katılımcı firmalarla birebir görüşme ve kafalarındaki sorulara cevap bulma şansı yakalayacak. Ayrıca katılımcılar, seminer ve workshop aralarında fuaye alanına kurulan çeşitli platformlarla eğlenme ve dinlenme şansı da bulacak.

Etkinlik programına ve detaylı bilgilere www.cukurovaytz.org adresinden ulaşılabilir.
IEEE Çukurova Facebook sayfamız: fb/IEEE.Cukurova
IEEE Çukurova Twitter: @IEEECukurova
IEEE Çukurova Instagram: ieeecukurova
IEEE Çukurova Youtube : IEEECukurova
Web sitemiz: www.cuieee.org

 

 

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi