Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Çukurova Üniversitesi Yaz Kampı Başladı

 

 

Adana (ÇÜHM) -

30.06.2014

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Yaz Kampı başladı. Bu yıl 11.'sinin gerçekleştirildiği yaz kampına katılan 8-11 ve 12-15 yaş arasındaki çocuklar, kamptaki ilk sabah kahvaltılarını Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’la yaptı.

ÇÜ Merkezi Kafeterya’da gerçekleştirilen sabah kahvaltısına, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar’ın yanı sıra, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Azmi Yalçın, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Doç. Dr. Kerem Özgünen, ÇÜ Spor Kulübü Başkanı Ercan Yeldan da katıldı.

Yaz Kampı Sorumlusu Ercan Yeldan kamp ile ilgili bilgi vererek, kampın sportif faaliyetler kolunda “Yüzme, Tenis, Voleybol, Step, Aerobik, Zumba”, eğitsel oyunlar kolunda da “Ritmik Gelişim Jimnastiği, Sportif Tırmanış (Dağcılık), Basketbol ve Salon Futbolu” eğitimlerinin verileceği ifade etti.

Kampta ayrıca, sanatsal faaliyetlerin de yer aldığını belirten Yeldan, bu kapsamda “Yaratıcı Drama, El Sanatları, Fotoğrafçılık, Dragon, Resim, Tiyatro ve Sinema” dallarında eğitim verileceğini söyledi. Yeldan, 3 dönem halinde gerçekleştirilecek kursların birinci dönem kurs kayıt ücretinin 350, ikinci dönem 325 ve üçüncü dönem kurs kayıt ücretinin de 300 lira olduğunu belirtti.

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi