Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Milletvekili Erdinç ve AK Parti İl Başkanı Av. Yeni’den Rektör Prof. Dr. Kibar’a Hayırlı Olsun Ziyareti.

 

 

Adana (ÇÜHM) -

24.08.2016

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü’ne ikinci kez atanan Prof. Dr. Mustafa Kibar’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç ve AK Parti Adana İl Başkanı Av. Fikret Yeni, Rektör Prof. Dr. Kibar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

12 Temmuz’da yapılan Rektörlük seçimlerinde oyların büyük bir kısmını alan ve 28 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ikinci kez atanan Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar makamında ilk olarak AK Parti Adana İl Başkanı Avukat Fikret Yeni’yi ağırladı.

“Türkiye’nin köklü üniversitelerinden biri olan Çukurova Üniversitesi’nin Adana'ya ve ülkemize başarılı çalışmalarla katkı sağlayacağına inancım tamdır.” diyen Av. Fikret Yeni, Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar ve ekibine başarılar diledi.

Milletvekili Erdinç:” Prof. Dr. Mustafa Kibar Hocama ve Ekibine Başarılar Diliyorum.”

Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’a Ak Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç de hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Milletvekili Erdinç yaptığı ziyarette, Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’a görevinde başarılar diledi. Kendisinin de bu yıl Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden mezun olduğu Çukurova Üniversitesi’nin Türkiye, bölge ve Adana için büyük önem taşıdığını belirten Erdinç, "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Üniversitemize her konuda destek olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile ikinci kez atanan Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar hocama ve ekibine başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar ise, AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç ve AK Parti Adana İl Başkanı Av. Fikret Yeni’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Çukurova Üniversitesi’nin lider eğitim kurumu olmaya devam edeceğini söyledi.

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi