Arama Bağlantılar ÇÜ Anasayfa
  HABER MERKEZİ  
 
 
Anasayfa
 
Hakkımızda
 
E-Bülten
 
Röportajlar
  Konuşma Metinleri
  Videolar
  Medyada ÇÜ
 
Haber Arşivi
 
İletişim
 

Milletvekili Sarı’dan Rektör Prof. Dr. Kibar’a Ziyaret…

 

 

Adana (ÇÜHM) -

21.09.2016

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü’ne ikinci kez atanan Prof. Dr. Mustafa Kibar’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı Rektör Prof. Dr. Kibar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Prof. Dr. Kibar’a hayırlı olsun temennisinde bulunan Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, Çukurova Üniversitesi’nin başarılı çalışmalara imza atmaya devam edeceğine inandığını belirterek, “Türkiye'nin en köklü üniversitelerinden biri olan Çukurova Üniversitesi Rektörlüğüne tekrar seçilen Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Mustafa Kibar'a başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

“Çukurova Üniversitesi Dünyanın En İyi Üniversiteleri Sıralamasında 11 Türk Üniversitesinden Biri İlan Edildi.”

Rektör Prof. Dr. Kibar ise ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Sarı’ya teşekkür etti. Çukurova Üniversitesi’nin kentle iç içe bir eğitim kurumu olduğunu hatırlatan Prof. Dr. Kibar, dünyanın en prestijli dünya üniversitelerini derecelendirme kuruluşu olan QS tarafından açıklanan, ‘2016-2017 Dünyanın En İyi Üniversitesi’ listesinde Çukurova Üniversitesi’nin 11 Türk üniversitesinden biri olmasından gurur duyduklarını ifade etti. Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, Çukurova Üniversitesi’nin lider eğitim kurumu olmaya devam edeceğini söyledi.

Çukurova Üniversitesi’nin yeni projelerinin konuşulduğu ziyaret anı fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

 

 

 

kişi ziyaret etmiştir

 Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi